Hondenoppas Shula uit Amsterdam
Hey Allemaal,
Shula hier.
Ik ben gek op honden en zelfs als ik in gesprek ben en ik zie een hond ben ik meteen afgeleid.
Zelf heb ik al 12 jaar een hond (JackTeckel) en weet hoe uitdagend dat af en toe kan zijn in combinatie met een fulltime baan.
Het liefst zou ik de hele dag met honden op pad zijn en ja ik weet het het zijn af en toe net kleine kinderen :)
Weer of geen weer ik vind het geen enkel probleem om de hond uit te laten en aangezien ik gek ben op wandelen is dat ook een goede combinatie.
Ik beschik ook over een fiets/bakfiets en eventueel een auto.
Het gebied waar de hond zal worden uitgelaten is in overleg net als de duur.
Zelf heb ik ook nog een aantal agility materialen (hoepel/tunnel/zigzag/horde) dus als je denkt dat je hond dat leuk zou vinden dan kunnen we dat ook eens uitproberen.
Alles in overleg.
En natuurlijk geldt niets moet. Ik zal de hond/honden nooit dwingen iets te doen wat ze niet willen en ik heb ervaring met hondjes die net even wat meer geduld vereisen of net even wat meer ruimte nodig hebben dan andere hondjes.
Meer weten?
Ik hoor het graag.
Fijne dag!