Hondenoppas Celine uit Amsterdam

  Amsterdam , Amsterdam-Zuidoost
 

Van kleins af aan ben ik opgegroeid met honden. In ons gezin hadden we twee hazewindhonden en daardoor is mijn liefde voor honden eigenlijk altijd vanzelfsprekend geweest. Ik ben gewend aan hun energie, karakter en behoefte aan aandacht, beweging en rust. 
Op dit moment hebben ik en mijn man helaas niet de ruimte om zelf permanent een hond te hebben, maar kunnen we onze liefde en zorgzaamheid kwijt bij onze oppas honden.
Tijdens het verblijf van je hond kan je er zeker van zijn dat hij niets te kort komt! Of het nou gaat om een fijne, lange wandeling, liefdevol spelen en/of uiterlijke verzorging– ik doe het met veel plezier en aandacht. Ik ben rustig, verantwoordelijk en vind het belangrijk dat een hond zich veilig en op zijn gemak voelt. Er is een park in de buurt om lange wandelingen te maken en eventueel te socialiseren met andere honden. We zorgen er voor dat jou hond alle beweging krijgt die hij/zij nodig heeft
Zoek je een betrouwbare hondenoppas met oprechte liefde voor honden? Dan help ik heel graag. Stuur gerust een berichtje om kennis te maken! 🐶 

------


I grew up with dogs – we had two greyhounds in our family – so my love for dogs has always been a big part of my life. 
At the moment I unfortunately don’t have the space to have a dog of my own, but I really miss being around them and taking care of them. That’s why I would love to help out as a dog sitter.
Whether it’s going for a walk, keeping your dog company while you’re at work, or having them stay over, I will take care of them with a lot of attention and love. I’m responsible, calm, and I find it important that a dog feels safe and comfortable.
If you’re looking for a reliable and caring dog sitter, feel free to send me a message.

Mijn beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Hondenoppas Celine uit Amsterdam
  Bewaren   Bewaard   Direct reageren
 
Woonplaats Amsterdam
Postcode 1102 NP
Leeftijd29
GeslachtVrouw
 
Lid sindsapril 2026
Laatste keer ingelogd2 uur geleden
 

Past op

  • Kleine Hond
  • Middelgrote Hond
  • Grote Hond

Ik bied aan

Dagopvang bij mij thuis
Dagopvang bij oppas: 30
1 extra huisdier: 10
Dag en nacht opvang bij mij thuis
Huisdier logeert bij oppas: 25
1 extra huisdier: 10

Ervaring met Kleine Hond

 Chihuahua
 Dwergpinscher
 Dwergpoedel
 Toy Poedel
 Vuilnisbakkenras
 Beagle
Toon meer...

Ervaring met Middelgrote Hond

 Franse Bulldog
 Basset Hound
 Italiaans Windhondje
 Portugese Waterhond
 Whippet
Toon meer...