Huisdierenoppas Priscilla uit Deventer
🐾 Hulp gezocht voor je huisdier? Misschien kan ik iets voor je betekenen!
Hoi! Ik ben een 37-jarige docent uit Deventer. Naast mijn werk in het onderwijs ben ik altijd graag met dieren bezig geweest. Ik heb een diploma Dierverzorging en het lijkt me leuk om een paar uurtjes per week met dieren bezig te zijn.
Ga je een dagje weg, kun je zelf even niet voor je dier zorgen of zoek je iemand die af en toe een hond wil uitlaten? Dan help ik graag.
Ik vind het leuk om met dieren bezig te zijn en zorg graag voor katten, honden, knaagdieren, vogels en andere huisdieren wanneer hun baasje daar zelf even niet toe in de gelegenheid is. Ook kan ik eventueel medicatie toedienen, planten water geven of de post binnenhalen als ik er toch ben.
Wat ik belangrijk vind, is dat dieren rustig en met aandacht worden verzorgd.
Omdat ik dit naast mijn werk doe, zoek ik geen volle agenda, maar een paar leuke adressen in Deventer waar ik iets kan betekenen.
Mijn beschikbaarheid kan (soms) anders zijn dan aangegeven in het rooster. Stuur gerust een berichtje met dag/tijd waarop je iemand nodig hebt.
Tarieven:
• Huisbezoek +- half uur: €18
• Langere bezoeken in overleg (niet overnachten, ook geen opvang bij mij thuis).
• De fiets is mijn vervoersmiddel, dus als het >15 minuutjes weg van huis (wijk Voorstad) is, dan vraag ik daar een vergoeding voor.
Als je mij bericht dan graag concreet aangeven wat je nodig hebt (dag(en)/tijd(en)/frequentie/duur, evt. bijzonderheden).