Huisdierenoppas Rieneke uit Doetinchem
Ik houd heel erg van dieren. Vroeger hadden wij thuis honden, parkieten, hamsters, muizen, ratten, konijnen, vissen en wandelende takken. Niet allemaal tegelijkertijd overigens. Op dit moment hebben wij zelf twee (binnen)katten. We hebben daarnaast de afgelopen jaren ook twee keer een pup opgevoed ter voorbereiding op een leven als blindengeleidehond. Onze hamsters en gerbils zijn overleden en daar zijn we mee gestopt omdat de interesse weg was en we het eigenlijk ook wel zielig vinden zo’n knaagdier in een kooitje.
Onze dochters van 12 en 15 willen heel graag meer huisdieren, maar dat lijkt ons geen goed plan. Doordat zij met mij mee gaan naar het oppassen kunnen zij toch met wat meer dieren contact hebben.
Om mijn profiel te kunnen activeren moest ik een tarief invullen. Dus heb ik de voorbeeldbedragen genomen die er al stonden. Een bijdrage voor in de spaarpot van onze dochters is heel welkom, zodat zij er een beetje geld aan overhouden. Maar we doen het vooral voor het contact met de dieren en om iemand uit de brand te helpen.