Huisdierenoppas Tessa uit Dordrecht
Ik ben Tessa, 28 jaar, werk in de luchtvaart en een enorme dierenvriend; opgegroeid met honden en konijnen. Ondertussen heb zelf een kat waar ik onwijs gek op ben. Ook hebben mijn ouders een hond (Nizziny), helaas wonen die ver weg.
Het is dan ook een van mijn dromen om een eigen hond te hebben. Helaas lukt dit nu nog niet ivm een baan die onregelmatige diensten heeft.
Daarom ben ik opzoek naar een hondenvriendje(s) die in de buurt woont/wonen en met wie ik leuke dingen kan doen zoals wandelen, knuffelen en spelen. Ik sta dus open voor een huisbezoek, uitlaten of logeren.
Een tijdje terug had ik drie fantastisch lieve labradoodles als oppasvriendjes; een dwerg, middel en grote. Helaas wonen die nu te ver weg ivm mijn verhuizing naar Dordrecht. Vandaar dat ik nu op zoek ben naar een nieuw adres.
Door mijn onregelmatige werktijden heb ik geen vaste momenten waarop ik kan, ik heb een rooster wat steeds voor 4 weken is en op basis daarvan weet ik mijn beschikbaarheid. Neem dus contact op om te kijken of ik beschikbaar ben, maar natuurlijk ook als je vragen hebt en wilt kijken of ik diegene ben die bij jullie lieve viervoeter past! De onderstaande prijzen staan wat mij betreft niet vast. We kunnen dit in overleg doen en aanpassen aan de situatie die wordt aangevraagd.