Hondenoppas Margriet uit Eemnes
Hallo!
Ik ben beschikbaar voor : spontane opvang voor achter de hand wanneer u een dagje weg wilt zonder hond. En in overleg voor een bepaalde periode of voor enige tijd op vaste dagen.
Dagindeling:
We spreken samen de tijden af dat de hond gebracht en gehaald wordt.
Je brengt en haalt je hond bij mij.
Een dagopvang is altijd INCLUSIEF een LANGE WANDELING in een bos of in een losloopgebied ! En meer dan genoeg aandacht.
Extraatjes wb botten etc in overleg.
Mocht je hond blijven logeren dan graag zijn eigen voer meenemen.
Verder is het lekker rustig in huis en mag de hond in de mand of op de bank zijn plekje zoeken.
Ook kan je hond lekker in de tuin liggen bij lekker weer.
De rede dat ik niet iets structureels kan afspreken is omdat ik erg regelmatig een straathond uit het buitenland in de opvang heb en niet iedereen wil zijn hond daar bij betrekken...... Maar over genoeg ervaring met honden hoef je niet te twijfelen.
Neem gerust contact op mocht je vragen hebben !!!!
Mijn eigen hond is ook altijd van de partij als jouw hond hier komt. Ze is een klein boomer hondje uit Roemenië en kan tot nu toe met alle honden overweg. Binnen zal ze haar mand, bot en achtertuin met jouw hond delen maar veel spelen doet ze binnen niet. Tijdens de wandeling is Moos heel sociaal en wilt ze graag ( op uitnodiging ) met jouw hond spelen, racen en zwemmen.