Knaagdierenoppas Voornaam uit Eindhoven
Livy (25) woont samen met haar vriend in een jaren ’30 huis in het centrum van Eindhoven. De tuin staat inmiddels volop in bloei; binnen wordt er nog hard geklust.
Als kind had Livy al konijnen, en inmiddels zorgt ze al jaren met liefde voor haar eigen koppeltje. Sinds kort is daar een nieuw mannetje bij gekomen – en ja: het is weer een match. 🐰💚
Alle knaagdieren die bij Livy wonen, kwamen via een asiel of uit een eerder thuis. Juist daardoor heeft ze veel ervaring met uiteenlopende achtergronden, kwaaltjes en karakters. Van gevoelige buikjes tot koppeldynamiek: ze kijkt altijd met aandacht naar wat een dier nodig heeft.
Door de jaren heen woonden er vier hamsters bij haar, en hun hond Dex – een vrolijke beagle-corgi mix – is inmiddels drie jaar oud en dikke vriendjes met alle dieren. 🐶🐇
Konijnenhotel Fieno is ontstaan uit Livy’s liefde en enthousiasme voor dieren.
Met plek voor één konijnenkoppel is het verblijf kleinschalig en persoonlijk. Onze gasten verblijven schoon en comfortabel, knabbelen aan verse blaadjes uit de eigen moestuin en krijgen liefdevolle verzorging met aandacht. Zo voelen ze zich helemaal op hun gemak. Een fijne, vertrouwde plek voor als jij even weg bent.
Meer informatie en foto's kun je vinden op onze instagram