Hondenoppas Rianne uit Goes
Beste hondeneigenaren
Ik ben Rianne, 42 jaar. Woonachtig in Goes met man en dochter (16 jr).
Nadat mijn huisdieren zijn overleden, een lieve Cocker Spaniel en 2 poezen is er een enorme leegte ontstaan. Door rugklachten zit ik momenteel thuis en bewegen is juist erg goed voor mij, ook daarin mis ik mijn wandelmaatje enorm. Wat is er nu gezelliger dan wandelen met een hond en een vrolijke viervoeter in huis?!
Dat heeft mij doen besluiten mij aan te bieden als hondenoppas bij ons thuis. We wonen in een huis met ruime tuin. Ook heb ik heel mijn leven een hond gehad, dus de ervaring is aanwezig. Mijn man en dochter houden ook veel van honden.
Heeft u dus af en toe/incidenteel oppas nodig voor uw hond, bijvoorbeeld vanwege vakantie, dagje weg o.i.d, aarzel niet om contact op te nemen, ook als u vragen heeft beantwoord ik deze graag. Mijn voorkeur heeft middelgrote en rustige grote honden. Drukke grote honden zijn i.v.m. mijn rugklachten geen goede match door hun kracht.
Hopelijk tot ziens!