Ik ben een onwijs grote katten liefhebber en ben ontzettend graag bezig met het verzorgen etc van katten. Zelf heb ik ook 2 katten. 1 van bijna 1,5 jaar en 1 van 4 jaar. Vanaf het moment dat ik op mezelf ging wonen (ik was toen 17) heb ik eigenlijk al katten en ben buiten het verzorgen van mn eigen boeven ook veel bezig met katjes van andere.
Ik ben werkzaam als vrijwilliger in het asiel, daar ben ik voornamelijk ook met de katten bezig en heb in het verleden heel veel kittens opgevangen. Zowel verwilderde als sociale kitten en ook fleskittens
Ik deins niet terug voor katjes die onzeker zijn of wat bozig en heb heel veel geduld om hun vertrouwen te winnen en ook als dat niet gebeurd help ik ze nog met alle liefde.
Woonplaats | Gorinchem |
Postcode | 4204EA |
Leeftijd | 37 |
Geslacht | Vrouw |
Beantwoorde berichten | 50% |
Lid sinds | juni 2019 |
Laatste keer ingelogd | 1 week geleden |
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ochtend |
|
|
|
|
|
|
|
Middag |
|
|
|
|
|
|
|
Namiddag |
|
|
|
|
|
|
|
Avond |
|
|
|
|
|
|
|
Huisbezoek | |
---|---|
2 Huisbezoeken per dag: | €10 |
Dagoppas bij jou thuis | |
---|---|
Ik kom overdag bij jou in huis: | €10 |
1 extra huisdier: | €2.50 |
Wij zijn erg blij met Elise. Onlangs heeft ze op onze 2 katten gepast. Alles was perfect. Ze heeft veel verstand van katten en was erg lief voor ze.