Hallo Baasjes en viervoeters!
Ik ben Chanel 31 jaar, naast mijn 2 schoolgaande kinderen en parttime baan in de zorg. Wil ik graag weer op katten oppassen in de vakanties!
Lijkt me leuk als de kinderen in de vakanties bij hun vader zijn ik gezellig op jullie leuke en lieve katten mag zorgen!
ik heb al 10 jaar ervaring, heb op honden en katten gepast, heb 2 jaar hondenuitlaatservice gehad maar vanwege scheiding en dat ik even wat tijd voor mij en de kids nodig had hier mee gestopt.
maar ik mis het nog steeds. Ik zou het leuk vinden af en toe weer op katten te passen😁
Naast dieren oppassen, is mijn grootste hobby fotografie! Lijkt me super leuk deze hobby uit te oefenen bij jullie super schattige katten met toestemming uiteraard!! En wat is nog leuker om die foto's dan ook nog is erbij te krijgen!?
Wil je graag weten hoe ik te werk ga?
Er komt eerst een intakegesprek bij u thuis.
u laat mij zien waar de kattenbak is en hoe vaak die schoon moet en waar de kattengrint staat, waar het voer staat, uiteraard wil ik graag weten hoevaak en hoeveel eten ze moeten. Ze krijgen van mij elke dag schoon water als ik langs kom!
spreken we de dagen af dat jullie weggaan en hoevaak ik langs mag komen.
Ik kom altijd een half uurtje langs en verzorg ik het eten, drinken, kattenbak en uiteraard als de kat het wilt knuffelen en foto's maken.
Geïnteresseerd of nog vragen? U mag me altijd een bericht sturen!
Tot snel!!
Met vriendelijke groet,
Chanel
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ochtend |
|
|
|
|
|
|
|
Middag |
|
|
|
|
|
|
|
Namiddag |
|
|
|
|
|
|
|
Avond |
|
|
|
|
|
|
|
Woonplaats | Gouda |
Postcode | 2802TB |
Leeftijd | 31 |
Geslacht | Vrouw |
Beantwoorde berichten | 100% |
Lid sinds | april 2019 |
Laatste keer ingelogd | 3 maanden geleden |
Huisbezoek | |
---|---|
1 Huisbezoek per dag: | €20 |