Kattenoppas Jessie uit Haarlem
Beste lezer,
Mijn naam is Jessie en ik ben 24 jaar. Eind augustus begin ik met mijn master aan de Universiteit van Tilburg. Omdat ik niet in de buurt woon, en ik de eerste twee weken van mijn studie elke dag aanwezig moet zijn, moest ik een oplossing verzinnen.
Daarom leek het mij perfect om mijn liefde voor katten en mijn ervaring als zowel huizen- als kattenoppas in te zetten, hopelijk in ruil voor een tijdelijke verblijfplaats in het mooie Tilburg. Op die manier kan ik iets betekenen voor een ander, en kunnen we elkaar helpen.
Ik hou van lezen, schrijven, koffie, reizen en natuurlijk katten. Ik ben zelf opgegroeid met katten en mis mijn twee katten Bounty en Balou nog dagelijks nu ik niet meer thuis woon. Daarom kijk ik er naar uit om nieuwe kattenvrienden maken!
Met vriendelijke groet,
Jessie