Hondenoppas Vica uit Harmelen

 

Wij zijn echte hondenliefhebbers en vinden het heerlijk om tijd met een hond door te brengen. Toch kiezen we er bewust voor om zelf geen hond te nemen, omdat we op dit moment liever niet de dagelijkse en langdurige verplichtingen willen aangaan die het hebben van een hond met zich meebrengt.

Wat we wél heel leuk vinden, is af en toe op een hond passen, bijvoorbeeld voor een dagje of een weekend. Zo kunnen we genieten van de gezelligheid, de wandelingen en het spelen met een hond, zonder dat we zelf permanent de verantwoordelijkheid hebben.

Ik ben zelf als kind opgegroeid met een hond en weet daardoor hoeveel aandacht, tijd, geduld en goede zorg een hond nodig heeft. We vinden het belangrijk dat een hond zich veilig en op zijn gemak voelt, en dat we rekening houden met zijn gewoontes, behoeften en karakter.

Het lijkt ons dan ook heel leuk om een hond af en toe een fijn en vertrouwd logeeradres te bieden, waar hij alle aandacht krijgt en lekker kan genieten. Natuurlijk stemmen we vooraf graag met het baasje af wat de hond nodig heeft, zodat het voor iedereen een prettige ervaring is — voor de hond, het baasje én ons! 🐶

Mijn beschikbaarheid

Ma Di Wo Do Vr Za Zo
Ochtend
Middag
Namiddag
Avond
Hondenoppas Vica uit Harmelen
  Bewaren   Bewaard   Direct reageren
 
Woonplaats Harmelen
Postcode 3481 KC
Leeftijd48
GeslachtVrouw
 
Lid sindsoktober 2026
Laatste keer ingelogd3 uur geleden
 
 Telefoonnummer Geverifiëerd

Past op

  • Kleine Hond
  • Middelgrote Hond

Ik bied aan

Dagopvang bij mij thuis
Dagopvang bij oppas: €15
Dag en nacht opvang bij mij thuis
Huisdier logeert bij oppas: €20

Woning

 Huis
 Grote tuin
 Afgesloten tuin
Toon meer...

Service voor hondenoppas

 Hardlopen met de hond
 Wandelingen door het park
 Individuele wandelingen
Toon meer...