Huisdierenoppas Jeanine uit Laag-Soeren
Ik ben een rustige dame met een groot hart voor dieren. Vooral voor konijnen en honden. Ik zorg met complete en persoonlijke aandacht voor uw huisdier (1 dier tegelijk). Ben zelf woonachtig op 200m afstand van de Veluwezoom en er is veel bosachtig gebied om mooie wandelingen te maken met bijvoorbeeld uw hond!
Ik heb al 30 jaar ervaring met huisdieren (konijnen, honden & katten), van vrienden of kennissen. Dit geeft mij veel super veel blijdschap!
Ik ben vrij flexibel want ik werk vanaf mijn laptop en kan dit zelf indelen. Daarbij heb ik een auto.
Ik zal je op de hoogte houden met leuke foto's van de wandeling of speeltijd!
Uitlaten of huisbezoek bij jou thuis is ook zeker mogelijk!
Ik zou het fijn vinden als ik op jouw profiel een foto van jouw huisdier kan zien en wat informatie, anders kan ik helaas niet reageren.
Voor honden bij mij thuis zou ik het fijn vinden als jouw hond zindelijk is voordat het oppassen bij mij begint.
Tot snel! Groetjes Jeanine