Huisdierenoppas Kimberley uit Leusden
Beste diereneigenaren,
Mijn naam is Kimberley en ik ben een HBO-student. Ik studeer momenteel Diergezondheid en management en ga daarnaast binnenkort starten met de cursus dieren EHBO.
In mijn vrije tijd ben ik vaak bezig met me huisdieren en doe ik vrijwilligerswerk bij de dierenbescherming bij de kattenafdeling. Ik heb de meeste ervaring dan ook met katten, mijn hele leven al katten gehad. Ook speciale katten zijn geen probleem, we hebben zelf een blinde kat en een slechtziende kat.
Ik ben een echte dierenliefhebber die graag zou willen oppassen/verzorgen op een dier van een ander in mijn vrije tijd.
Zelf heb ik samen met me moeder 9 katten en 2 konijnen. Daarnaast heb ik zelf dus nog 2 kolenbranderschildpadden, een muskusschildpad, wimpergekko, luipaardgekko, 3 aquariums met vissen en van de 9 katten zijn er 4 van mij en 5 van mijn moeder. Hierbij heb ik zelf een maine coon en kruising maine coon/turkse angora, dus het borstelen en kammen van een kat is geen probleem.
Zoals je hier boven kan lezen heb ik al aardig veel ervaring met verschillende huisdieren en wil mijn ervaring dan ook graag uitbreiden en leer graag wat bij.
Dus ben jij op zoek naar een huisdieren oppas of een honden uitlater, dan ben je bij mij aan het juiste adres.