Huisdierenoppas Nathalie uit Loppersum
Al vanaf kleins af aan altijd gek op dieren en ook vaak opgepast op dieren van vrienden/kennissen. Ik ben zelf ook eigenaar van honden geweest. Momenteel hebben we alleen nog een kat en 2 konijnen. We wonen vrijstaand en hebben een hele grote tuin en wonen landelijk. Een leven zonder dieren is ook iets wat ik me nooit kan voorstellen. Dat is ook de reden dat ik bezig ben met een opleiding tot hondentrimster aan de Trimacademie in Erica. Ik loop momenteel ook 2 dagen stage in Groningen bij een trimsalon op de maandag en woensdag.
Alle prijzen (behalve uiteraard de dagopvang bij mij thuis) zijn exclusief reiskosten, tenzij je binnen een straal van 5 km woont.
Huisbezoek is inclusief schoonmaak kattenbak e.d. en schenk ik minimaal een half uur aandacht aan uw huisdier dmv knuffelen/spelen e.d. zodat hij zich minder eenzaam voelt. Ook zorg ik er voor dat het huis schoon/gestofzuigd is als u weer thuis komt.
Uitlaatservice is minimaal een half uur wandelen/aandacht aan uw viervoeter.
Oppas aan huis is per uur exclusief reiskosten.
Uiteraard is er in overleg ook altijd een op maat gemaakte (prijs) afspraak mogelijk.