Van jongs af aan ben ik een enorme dierenliefhebber. Ik ben altijd opgegroeid met dieren en vind het ontzettend leuk om met ze bezig te zijn. Het verzorgen van dieren geeft mij veel plezier en ik vind het belangrijk dat ze de aandacht, zorg en liefde krijgen die ze verdienen.
Ik heb ervaring met het verzorgen van verschillende dieren. Zo heb ik langere tijd op een hond gepast en hem regelmatig uitgelaten. Daarnaast heb ik vaak voor het paard van een vriendin gezorgd, waarbij ik hielp met de dagelijkse verzorging en andere taken rondom het paard. Door deze ervaringen heb ik geleerd om verantwoordelijk om te gaan met dieren en goed in te spelen op hun behoeften.
Ik ben betrouwbaar, zorgzaam en steek graag de handen uit de mouwen. Werken met dieren voelt voor mij niet als werk, maar als iets wat ik met veel passie doe. Daarom lijkt het mij geweldig om dit te doen.
| Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ochtend |
|
|
|||||
| Middag |
|
|
|
|
|
|
|
| Namiddag |
|
|
|
|
|
|
|
| Avond |
|
|
|
|
|
|
|
| Woonplaats | Mierlo |
| Postcode | 5731tm |
| Leeftijd | 18 |
| Geslacht | Vrouw |
| Lid sinds | juli 2026 |
| Laatste keer ingelogd | 1 uur geleden |
| Huisbezoek | |
|---|---|
| 1 Huisbezoek per dag: | €5 |
| 2 Huisbezoeken per dag: | €10 |
| 3 Huisbezoeken per dag: | €15 |
| Dagoppas bij jou thuis | |
|---|---|
| Ik kom overdag bij jou in huis: | €25 |
| Dag en nacht oppas bij jou thuis | |
|---|---|
| Ik logeer bij jou in huis: | €50 |
| Dagopvang bij mij thuis | |
|---|---|
| Dagopvang bij oppas: | €20 |
| 1 extra huisdier: | €5 |
| Dag en nacht opvang bij mij thuis | |
|---|---|
| Huisdier logeert bij oppas: | €40 |
| 1 extra huisdier: | €5 |
| Hondenuitlaatservice | |
|---|---|
| Wandelen met de hond: | €15 |