Kattenoppas José uit Rijsenhout
Ik, wij als gezin, hebben altijd honden en katten gehad. De laatste kat overleed 8 jaar terug, de laatste hond 2 jaar geleden. Ik mis ze wel: het wandelen en spelen, begroet worden als ik thuiskom, het gezelschap. Maar toch besloten niet opnieuw huisdieren te nemen.
Ik ben verpleegkundige en ga zomer 2025 met pensioen. Eerst maar eens kijken hoe dat bevalt. Mijn man is ook met pensioen. Mijn zoon is de deur uit, mijn (volwassen) dochter woont nog thuis.
Ik doe vrijwilligerswerk (WensenAmbulance en Massage in de Zorg) en daarnaast wil ik af en toe de 'deur uit'. Door bijvoorbeeld een paar dagen, een week of zo in uw woning te zorgen voor een of meer katten, Voor mij is het gezellig weer eens katten gezelschap te hebben en een 'een ander uitzicht'. Ik heb ook ervaring met schuw en angstig gedrag, medicatie en insuline toedienen. Voor u fijn dat uw huis niet leeg is tijdens uw vakantie en de katten lekker in hun vertrouwde omgeving kunnen blijven.
Periode in overleg.