Huisdierenoppas Kamila uit Rozenburg
Hoi! Ik ben Kamila en ik ben 18 jaar. Ik hou erg van dieren en zou graag uw huisdierenoppas willen worden! Zelf heb ik een lief konijn en een samojeed puppy. Wij hebben thuis altijd konijnen gehad en ik vind het altijd heel mooi om ze te zien rondhuppen. Ik heb ook eens medicijnen toegediend aan een ziek konijntje, dus dat zou ik eventueel ook kunnen doen.
Ik kan ook zeker overweg met honden en katten. Ik heb weleens kleine/middelgrote honden uitgelaten en met ze gespeeld. Sinds kort is er bij ons thuis ook een hondje en met de dag leren we weer iets nieuws van elkaar.
Daarnaast sta ik zeker open om te leren over andere diersoorten. Ik studeer bovendien diergeneeskunde en op huisdieren passen lijkt mij een hele leuke manier om kennis te maken met meer dieren en daarbij wat bij te verdienen. Stuur vooral een bericht als u op zoek bent naar een lieve oppas voor uw huisdier!