Terug naar zoeken

Oppassen op dit huisdier? Neem direct contact op met dit baasje.

Meld je gemakkelijk en gratis aan als huisdierenoppas en kom in contact met dit baasje.

Registreren en reageren

Marcella Marras uit Amsterdam zoekt een Hondenoppas

  Amsterdam , Amsterdam-Zuid
Plaatsing oproep: 09 juni 2026
 

​Hallo,
​Ik ben Marcella en ik zoek een betrouwbare achterwacht/oppas voor mijn lieve vlinderhondje Bless (7 jaar oud).ik wil graag kennismaken en een regel matig bezoek afspraak maken zodat bless en de oppas aan elkaar gewend raken en het bezoek ook onderhouden op afspraak mocht er nood zijn dan zijn beide gewend .Omdat ik zelf geen vangnet heb, zoek ik iemand die stand-by zou willen staan voor het geval ik onverwachts (bijvoorbeeld door ziekenhuisopname) opvang nodig heb.
​Het gaat om oppassen bij mij thuis in Amsterdam, zodat Bless in zijn eigen, vertrouwde omgeving kan blijven. Hij is nog nooit een dag ergens anders geweest, dus een stabiele en rustige thuisomgeving is voor hem heel belangrijk.
​Medische zorg:
Bless heeft de ziekte van Crohn en heeft een medicatieschema
​10:00 uur: Omeprazol
​16:00 uur: Prednison
​Ik zoek een oppas die ervaring heeft met het toedienen van medicatie, verantwoordelijk is en die het geen probleem vindt om in overleg stand-by te staan als achterwacht.
​Denk je dat jij de stabiele factor kunt zijn die Bless en mij een veilig gevoel kan geven? Dan hoor ik heel graag van je om kennis te maken!

Ik zoek een oppas voor:

Eenmalige vakantie
Nvt tot en met Nvt
Marcella Marras uit Amsterdam zoekt een Hondenoppas
  Bewaren   Bewaard
 
Woonplaats Amsterdam
Postcode 1072BL
 
Beantwoorde berichten0%
Lid sindsjuni 2026
Laatste keer ingelogd1 maand geleden
 
 E-mailadres Geverifiëerd

Huisdierenoppas gezocht voor

  • Dag- en nachtoppas bij huisdier

Oppas gezocht voor

  • Kleine Hond

Mijn huisdieren

Oppassen op dit huisdier? Neem direct contact op met dit baasje.

Meld je gemakkelijk en gratis aan als huisdierenoppas en kom in contact met dit baasje.

Registreren en reageren